Žirgai

Apgyvendinimas Žagarės vyšnių festivalio 2017 metu

1) Vietos palapinėms kieme ir sode Liepų g. 5 (iš kiemo pusės). Yra lauko tualetas, šulinys, vietos automobiliams kieme. Kreiptis į Aureliją tel. 862123334 po 20 val.

2) Kambariai, vieta palapinėms, Žagariškių g. 2a, Žagarė, mob. tel. 860614496 (kambariai, virtuvė, indai, WC, dušas, uždaras kiemas automobiliams).

 

Žagarės vyšnių festivalio 2017 svečių lauks kempingas prie Žvelgaičio piliakalnio:

Raktuvės g. 50, Žagarė LT-84313
Galimybės: žvejyba, mašinų stovėjimo aikštelė, vieta palapinių statymui, palapinių ir mašinų apsauga, maistas;.jodinėjimo paslaugos; biotualetai.
Išankstinė registracija nevykdoma. Tel. pasiteiravimui 8688 84873


 

Taip pat kviečiame apsistoti palapinėse prie Žvelgaičio ežero (P. Cvirkos g.). Ten lankytojų patogumui įrengtos poilsiavietės su pavėsinėmis, lauko tualetais, automobilių stovėjimo aikštelėmis, persirengimo kabinomis ir kita reikalinga infrastruktūra. Daugiau informacijos apie poilsiaviečių vietas čia: http://www.maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#stmp=1 – saugomos teritorijos pasirinktyje pasirenkate „Žagarės regioninis parkas“ ir spaudžiate „Ieškoti“. Ir prieš jus visas sąrašas ne tik poilsiaviečių, bet ir lankytinų Žagarės regioninio parko vietų ir objektų.

P.S. Jei atsiras daugiau galinčiųjų priimti gyventojus, sąrašas bus papildytas.

 


Žagarės vyšnių festivalio generaliniai rėmėjai

Joniškio rajono savivaldybė