Žagarės regioninio parko lankytojo bilietą perki – Vyšnių festivalį remi!

Tradicinis, triukšmingas, įvairiaspalvis, pakvipęs vyšnių uogų aromatu Žagarės vyšnių festivalis kasmet papuošia ir garsina Žagarę. Šviesus, pozityvus susibūrimas, į kurį susirenka visa Lietuva, kaimyninė Latvija ir dar daug svečių iš kitų užsienio šalių, dovanoja savo gerbėjams džiugią nuotaiką, daug puikių emocijų ir gražių akimirkų. Festivalis su vyšnių simboliu neša pasauliui žinią, kad mes atsakingai puoselėjame savo krašto tradicijas.

Šiais, 2017 m., jau tryliktasis Žagarės vyšnių festivalis vyks liepos 14-16 dienomis. Nors ne 4 dienų, kaip buvo įprasta, o 3 dienų festivalis tikime, kad išliks savitas, šiltas ir patrauklus. Vyšnių turgus, įvairios sportinės varžybos, kaliausės, koncertinė programa – neatsiejami Žagarės vyšnių festivalio akcentai, džiuginsiantys jo dalyvius ir šiemet.

Siekdami suorganizuoti originalią, prasmingą šventę, kviečiame prisidėti kiekvieną ir skelbiame akciją „Žagarės regioninio parko lankytojo bilietą perki – Vyšnių festivalį remi“, kurios metu už lankytojo bilietus surinktos lėšos bus panaudotos Žagarės vyšnių festivalio organizavimui.

Akcijos esmė:

 • Lankytojas įsigyja 1 Eur / 5 Eur vertės Žagarės regioninio parko lankytojo bilietą
  (Bilietą galite įsigyti atvykę į Žagarės regioninio parko direkciją
  (Malūno g. 1, Žagarė, Joniškio raj. I - IV nuo 8.00 iki 17.00 val., V - nuo 8.00 iki 15.45 val.,
  VI – nuo 10.00 iki 16.00 val., VII – nuo 10.00 iki 14.00 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.))
  arba visose „Tiketos“ kasose bei nemokamoje „Tiketa“ programėlėje, kurią rasite „Apple App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse,
  taip pat internetu http://www.tiketa.lt/LT/parko_leidimai). 
 • Visos surinktos lėšos skiriamos tryliktojo Žagarės vyšnių festivalio, kuris bus skirtas regioninio parko įkūrimo 25-mečiui paminėti, organizavimui.
 • Akcija vyksta nuo š.m. kovo 1 d. iki Vyšnių festivalio.
 • Tik su Jūsų pagalba suorganizuosime originalią, prasmingą, kultūros paveldą ir krašto išskirtinumą puoselėjančią šventę.

Žagarės dvaro rūmai

Žagarės dvaro rūmai.
www.remigijus.lt nuotr.