2024 m. Žagarės vyšnių festivalio turgus

Vienas iš tradicinių ŽAGARĖS VYŠNIŲ FESTIVALIO 2024 renginių – TURGUS, kuris šiais metais vyks liepos 19-21 d. Naujosios Žagarės miesto aikštėje.

Tai viena didžiausių mugių Šiaurės Lietuvoje, į kurią kasmet susirenka daugiau nei 200 prekiautojų.

TURGUS prasidės š.m. liepos 19 d. (penktadienį) 15 val. ir šurmuliuos iki pat sekmadienio popietės.

Čia rasite pačių įvairiausių prekių net išrankiausiam skoniui, prekiautojų ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Lenkijos ir Ukrainos. Pirkėjų dėmesio lauks įvairios žolelės, arbatos, saldumynai ir pyragai, medaus produktai, žvakės, kosmetika, mezginiai ir odos gaminiai, įvairūs augalai ir sodinukai, o kur dar mediniai rankų darbo žaislai ar žaislai net iš vilnos, lino gaminiai, juvelyriniai dirbiniai, porcelianas, vantos ir krepšiai, ir net kvepalai iš Emiratų.

TURGUJE netrūks ne tik prekių įvairovės, bet ir veiksmo! Atvykusius festivalio dalyvius ir svečius kvies edukacijų kiemelis, linijiniai šokiai, vaikų ir jaunimo koncertas miesto aikštėje.

Liepos 20 d. (šeštadienį) jūsų laukia grupės Žemaitukai dainos, o po jų aikštė prisipildys ir Vytauto Šiškausko muzikos.

Dėmesio!!

Informuojame, kad registracija prekiauti 2024 m. Žagarės vyšnių festivalio turguje BAIGTA. Visos vietos jau rezervuotos.

Registracijos anketos, gautos po 2024 m. gegužės 8 d. 8 val. bus svarstomos tik tuo atveju, jei atsilaisvins rezervuotų vietų.